gemini waterwipes

WaterWipes ® Bio chusteczki nawilżane są produktem stworzonym z myślą o codziennym oczyszczaniu delikatnej skóry najmłodszych — dzieci i niemowląt od dnia narodzin. Mogą być również używane do pielęgnacji wcześniaków. Skład chusteczek wodnych jest minimalny i ogranicza się do dwóch substancji. Są nimi woda, którą są nasączone w 99,9 procentach, oraz ekstrakt z pestek grejpfruta. Produkt jest wolny od składników potencjalnie nasilających podrażnienia i zaczerwienienia oraz zapobiega powstawaniu podrażnień. Chusteczki są biodegradowalne. Materiałem wykorzystanym do ich produkcji jest wiskoza — odnawialny surowiec pochodzenia roślinnego. Jest on jednocześnie przyjemny w dotyku, delikatny dla skóry oraz wytrzymały. Dzięki jego właściwościom chusteczki nie rozrywają się w rękach. Natomiast w warunkach industrialnego kompostowania rozkładają się w ciągu 12 tygodni.

gemini waterwipes

gemini waterwipes

gemini waterwipes

Biodegradowalne, nasączane wodą chusteczki WaterWipes ® do pielęgnacji i oczyszczania zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach skóry noworodków — znacznie delikatniejszej i cieńszej niż skóra dorosłych. Dodatkowo produkt jest biodegradowalny, co potwierdzają testy niezależnych firm. Super paka wodnych chusteczek nawilżanych WaterWipes ® z kroplą ekstraktu owocowego to aż 12 opakowań po 60 sztuk dla wygody stosowania. Dzięki opakowaniu zbiorczemu możesz mieć chusteczki zawsze pod ręką, w miejscu przewijania, w torbie podróżnej oraz w każdym innym miejscu, w którym Ty i Twój maluszek możecie ich potrzebować. Aqua woda Zaloguj się lub.

Gemini waterwipes. WaterWipes Bio, chusteczki nawilżane, wodne, od urodzenia, 28 sztuk - cena | Gemini

Proszki do zębów. Witamina D dla dzieci. Peelingi do twarzy. Wszystkie Świece zapachowe. Skaleczenia i blizny. Wszystkie Pasty do zębów. Układ moczowy. Wkłady gemini waterwipes. Ból mięśni i stawów. Dzika róża. Wszystkie Karmienie dzieci Karmienie dzieci.

Wapń dla dzieci.

  • Myjki do kąpieli.
  • Kubeczki menstruacyjne.
  • Toniki wzmacniające.
  • Chusty trójkątne.
  • Wody micelarne i termalne dla dzieci.

Biodegradowalne chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania WaterWipes ® zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach skóry noworodków, znacznie delikatniejszej i cieńszej niż skóra dorosłych. Dodatkowo produkt jest biodegradowalny, co potwierdzają testy niezależnych firm. Super paka wodnych chusteczek nawilżanych WaterWipes ® z kroplą ekstraktu owocowego to 4 opakowania po 60 sztuk dla wygody stosowania. Dzięki opakowaniu zbiorczemu możesz mieć chusteczki zawsze pod ręką, w miejscu przewijania, w torbie podróżnej oraz w każdym innym miejscu, w którym Ty i Twój maluszek możecie ich potrzebować. Aqua woda Zaloguj się lub. Lista życzeń. Ulubione 0 produktów. Zaloguj się lub załóż konto, aby mieć dostęp do Listy życzeń i zapisywać ulubione produkty na Twoim koncie. Załóż konto Zaloguj się. Wybierz kategorię. SALE Zdrowie. Ciąża i macierzyństwo. Zdrowy tryb życia. Dla niego.

Pozostałe preparaty odpornościowe. Po ukąszeniu owadów, gemini waterwipes. Dodatki do mleka. Kosmetyki pod oczy. Irygatory dentystyczne. Wszystkie Gazy. Golenie i depilacja Golenie i depilacja. Nietolerancja pokarmowa. Nietrzymanie moczu Nietrzymanie moczu.

gemini waterwipes

gemini waterwipes

gemini waterwipes

gemini waterwipes

Inne wersje tego produktu

Wszystkie Gemini waterwipes owadów Ukąszenia owadów. Wszystkie Cewniki, strzykawki do cewników. Bazy pod makijaż. Wybierz kategorię, gemini waterwipes. Podściółki mocujące. Zasypki dla dzieci. Wszystkie Wkładki laktacyjne. Poduszki do karmienia i poszewki. Preparaty przeciwgrzybicze. Żele, emulsje, płyny do higieny intymnej. Układ pokarmowy Układ pokarmowy. Dermatologia Dermatologia. Poduszki do karmienia i poszewki.

Ostrza i wkłady wymienne. Wszystkie Dla niemowląt i dzieci. Wszystkie Ból głowy i migrena. Maszynki do golenia. Kremy do stóp, gemini waterwipes. Szczoteczki manualne.

Jeżówka purpurowa echinacea. Filtruj Sortuj. Kosmetyki po depilacji. Środki do czyszczenia. Kremy tonujące. Olejki do rąk. Wykrywające menopauzę. Leki na receptę, gemini waterwipes. Wszystkie Probiotyki. Spraye, płukanki, olejki do włosów. Problemy stomatologiczne Problemy stomatologiczne. Wszystkie Od urodzenia gemini waterwipes 6 miesiąca życia. Szczoteczki do zębów dla dzieci Szczoteczki do zębów dla dzieci. Produkty ortopedyczne Produkty ortopedyczne. Akcesoria do butelek i kubków.

gemini waterwipes

gemini waterwipes

gemini waterwipes