huges pieluchy

Twoja wiadomość musi mieć od 20 do znaków! Proszę sprawdzić email! Miękki i oddychający podkład przypominający tkaninę: odprowadzanie ciepła i natychmiastowe rozpraszanie wilgoci;. Importowany materiał: japoński SAP i amerykańska miazga puchowa sprawiają, że rdzeń bawełniany jest bardzo miękki, o wysokiej absorpcji i naturalny dla skóry dziecka;. Poszerz rdzeń chłonny: zwiększ wchłanianie i jest bezpieczny w użyciu przez całą noc;. Wskaźnik wilgotności: kolor zmieni się, co jest wygodniejsze, aby przypomnieć rodzicom o zmianie pieluchy;. Magiczna taśma: najlepiej mocująca pieluchę dziecka i idealna do ponownego użycia;. Elastyczny pasek w talii: najlepiej dopasowana talia dziecka i zapobieganie wyciekom z tyłu;. Ultra cienka konstrukcja, ale wysoka absorpcja: aby pieluszka była lekka i miękka, co pomaga dziecku zasnąć. Materiał zewnętrzny: Miękka i oddychająca powierzchnia z polietylenu i propylenu;Magiczna taśma: polipropylen;Magiczne zapięcie: polipropylen;Elastyczny system zamykania: Syntetyki;Ochrona przed wyciekiem: włóknina polipropylenowa i elastyczne włókna z elastanu;Rdzeń absorpcyjny: FSC mix Celuloza;Bielone całkowicie bezchlorowo TCF ;Przechowywanie wilgoci: Poliakrylan z ekstraktem z zielonej herbaty. Warstwa wewnętrzna z włókniny: Kleje polipropylenowe;Bez perfum, bez balsamu. Torba: PLA z surowców odnawialnych, biodegradowalna. Pani Elaine Mob: wechat Whatsapp: 00 E-mail: beyasun01 Zostaw wiadomość Oddzwonimy wkrótce!

huges pieluchy

huges pieluchy

Wyniki wyszukiwania prezentowane są w oparciu o wiele kryteriów, z których każde ma inną wagę. Najistotniejsze to: kategoria produktu, producent, marka oraz nazwa produktu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w szczegółach. Huggies to amerykańska marka pieluch , pieluchomajtek i chusteczek nawilżanych. Po raz pierwszy pojawiła się na rynku w roku , a dziś jej produkty można kupić w ponad krajach. Firma inwestuje w badania i rozwój. Jej nowoczesne centra badawcze stale pracują nad tym, by produkty Huggies oferowały wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Jest to flagowa marka koncernu Kimberly-Clark, zajmującego się branżą higieny osobistej. Popularną linią produktów marki Huggies są pieluszki jednorazowe. Tworzone z myślą o delikatnej skórze dziecka, nie zawierają żadnych agresywnych chemikaliów.

Huges pieluchy. HUGGIES - Gemini

Wszystkie Balsamy do nóg. Pielęgnacja twarzy z SPF. Opaski ortopedyczne. Wszystkie Chusteczki dla dzieci Chusteczki dla dzieci. Nici dentystyczne. Akcesoria do ćwiczeń Akcesoria do ćwiczeń. Majtki na noc. Klipsy, łańcuszki, pojemniki huges pieluchy smoczki. Gumy do żucia. Atopowe zapalenie skóry. Ból brzucha.

Wszystkie Chusteczki do higieny intymnej.

  • Toniki wzmacniające.
  • Więcej informacji ułatwia lepszą komunikację.
  • Wszystkie Dezodoranty i antyprespiranty.
  • Wszystkie Biustonosze do karmienia.
  • Wskaźnik wilgotności: kolor zmieni się, co jest wygodniejsze, aby przypomnieć rodzicom o zmianie pieluchy.

.

Kubeczki menstruacyjne. Ból mięśni i stawów. Najniższa cena z 30 dni, huges pieluchy. Higiena aparatów ortodontycznych. Zaloguj się lub załóż konto, aby mieć dostęp do Listy życzeń i zapisywać ulubione produkty na Twoim koncie. Szczoteczki do zębów dla dzieci Huges pieluchy do zębów dla dzieci. Profesjonalne rozpieszczające pieluchy dla niemowląt Ultra cienkie wzornictwo eksportowane na cały świat. Preparaty czyszczące. Ból i gorączka. Witamina B6.

huges pieluchy

huges pieluchy

huges pieluchy

huges pieluchy

huges pieluchy

Jednorazowe pieluchy dla niemowląt

Wszystkie Zestawy witamin. Płatki kosmetyczne. Usuwanie kleszczy i jadu owadów. Soki i syropy. Higiena ust po zabiegach. Szampony do brody. Infekcje i podrażnienia pochwy. Maski do rąk. Ból menstruacyjny. Akcesoria do mycia zębów. Wypadanie włosów. Magiczna taśma: najlepiej mocująca huges pieluchy dziecka i idealna do ponownego użycia; 7.

Pozostałe witaminy i minerały. Żywienie w chorobie. Pieluchy noworodka. Wszystkie Ból Ból. Szczoteczki do zębów dla dzieci Szczoteczki do zębów dla dzieci. Masaż Masaż. Wszystkie Oczyszczenie. Huges pieluchy Grzebienie i szczotki.

Codzienne potrzeby Płyny do soczewek. Wszystkie Cewniki, strzykawki do cewników. Witaminy i mikroelementy dla diabetyków. Lampy do fototerapii. Jednorazowe chusteczki nawilżane Kosmetyki pod oczy. Plastry i przylepce Plastry i przylepce. Infekcje intymne. Wszystkie Witaminy Witaminy. Elastyczny pasek w talii: najlepiej dopasowana talia dziecka i zapobieganie wyciekom z tyłu. Preparaty przeciw wypadaniu włosów kosmetyki. Higiena ust po zabiegach. Pojemniki podróżne. Szczotki, grzebienie. Bronzery i rozświetlacze. Tworzone z myślą o delikatnej skórze dziecka, nie zawierają huges pieluchy agresywnych chemikaliów. Testy ciążowe. Żele do badania usg. Choroby trzustki, huges pieluchy.

huges pieluchy

huges pieluchy

huges pieluchy