kao

Czytaj więcej. Wciel się w skocznego Kangurka Kao i przemierzaj abstrakcyjne światy, znane fanom gry video. Buduj planszę, dokładając kolejne kafelki i skacz po nich, zbierając cenne monety, skarby w skrzyniach oraz karty. Przeciwnicy mogą pokrzyżować Ci plany, dlatego dzielnie i sprytnie pokonuj wszelkie przeciwności! Możesz się odegrać dzięki kartom Wyzwań: użyj ich, by zaszkodzić innym graczom i skok po skoku zbliżaj się do zwycięstwa! Torba Bawełniana - ALEplanszowki. Torba Bawełniana - ALEplanszowki vol. Gigamic Quarto. Rakieta Imprezowa. Moje Miasto: Gra kościana. Łap za słówka. Pomysłowa gra językowa. Gdzie jesteś? Pizza XXL.

kao

kao

kao

kao

kao

Wyjątkowo barwne i piękne puzzle składające się ze elementów to wyraz miłości do złotej ery trójwymiarowych platformówek i do klasycznych puzzli! Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 41 x 27,5 cm, a dodatkowo w pudełku znajdziesz mini plakat. Kangurek Kao powraca z zupełnie nową przygodą w trójwymiarowej platformówce! Wyrusz w epicką podróż, załóż magiczne rękawice i zwiedzaj rozległe krainy. Przeżyj z Kao najlepsze chwile! Kangurek Kao wyruszy w niewiarygodną podróż w poszukiwaniu zaginionego ojca. Będzie to przygoda, która niewątpliwie odmieni jego dotychczasowe życie. Wyjątkowe walki z bossami o różnych stylach i strategiach, które wystawią zdolności Kao na próbę!

Kao. Kangurek Kao - gra planszowa

Jej twórcą jest studio Titus Interactive. Możesz się odegrać dzięki kartom Wyzwań: użyj ich, by zaszkodzić innym graczom i skok po skoku zbliżaj się do zwycięstwa! Rozgrywka Losowość:. Informacje o zestawie. Dostępnych 46 sztuk w magazynie wysyłkowym Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym w CH Metropolia. Recenzja została wysłana, kao, kao. Gry planszowe i towarzyskie, kao. All rights reserved. Cena podstawowa 67,19 zł Cena kao zł. Robisz kao pierwszy raz? W tym celu bohater musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, a także zdobyć nowe… ale nie wszystkie są naturalne kao świata, w którym żyje!

Kup grę planszową kangurek kao!

  • Filtruj recenzje według kao gry użytkownika w momencie publikacji recenzji:.
  • Kangurek Kao powraca z zupełnie nową przygodą w trójwymiarowej platformówce!
  • Dodatkowo zaimplementowano tryb wieloosobowykao, w którym może grać maksymalnie do czterech graczy w sieci, natomiast w trybie jednoosobowym uzbierane dukaty kao zachowane.

Produkt dostępny w magazynie. Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym. Dostawa Poczta Polska już od 12 zł. Sprawdź opcje dostawy. Wciel się w skocznego Kangurka Kao i przemierzaj abstrakcyjne światy, znane fanom gry video. Buduj planszę, dokładając kolejne kafelki i skacz po nich, zbierając cenne monety, skarby w skrzyniach oraz karty. Przeciwnicy mogą pokrzyżować Ci plany, dlatego dzielnie i sprytnie pokonuj wszelkie przeciwności! Możesz się odegrać dzięki kartom Wyzwań: użyj ich, by zaszkodzić innym graczom i skok po skoku zbliżaj się do zwycięstwa! Oceń Kangurek Kao: Gra planszowa. Robisz zakupy pierwszy raz? Nie masz konta? Żaden problem! Zarejestruj się. Dlaczego warto mieć u nas konto? Gry planszowe i towarzyskie.

Gry-Online, Dlaczego warto kao u nas konto? Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane. Recenzja została wysłana. Bez minimum do Bez maksimum, kao. Łap za słówka. Cena 69,90 zł. Przeczytaj więcej na ten temat w poście na blogu.

kao

kao

kao

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Bez minimum do Bez maksimum. Seria: Tate Multimedia, kao. Zapytaj naszej społeczności. W kao celu kao odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej. Cena podstawowa 35,47 zł Cena 19,47 zł. Filtruj recenzje według czasu gry użytkownika w momencie publikacji recenzji:, kao. Gigamic Quarto. Dodaj do konta. Sprawdź opcje dostawy. Dixit Disney Wejdź do świata bajek i podążaj za

Wydawca: Tate Multimedia, kao. Od 21 do 28 lutego na Steamie można było pobrać demo z którego można było kao dowiedzieć trochę o samej rozgrywce. Popularne tagi dla tego produktu:?

Kangurek Kao powraca w zupełnie nowej przygodzie inspirowanej złotą erą trójwymiarowych platformówek! Ocena 5. Gra w wersji PC została wydana w polskiej, angielskiej i czeskiej wersji językowej. Ocena: Brak ocen, kao. Buduj planszę, dokładając kolejne kafelki i skacz kao nich, zbierając cenne monety, kao, skarby w skrzyniach oraz karty. Twój sklep Twój sklep. Obfituje w skoki, kao, ciosy, zagadki i kolekcjonowanie znajdziek. Kategorie Kategorie. All rights reserved. Dixit Disney. Zakres dat. Od 21 kao 28 lutego na Steamie można było pobrać demo z którego można było się dowiedzieć trochę o samej rozgrywce. Rozgrywka Losowość:. Dodaj link do recenzji. Treść recenzji. Ostatnie sztuki.

kao

kao