Piluchomajtki

Chłonne pieluchomajtki dbają o codzienny komfort osób doświadczających nietrzymania moczu i kału. W sklepie Ortomedico oferujemy pieluchomajtki przeznaczone dla dorosłych i dla dzieci, w wielu wariantach i rozmiarach do wyboru. Realizujemy również zlecenia NFZ na wyroby chłonne online! Sklep internetowy Ortomedico oferuje pełną gamę pieluchomajtek przeznaczonych dla osób dorosłych oraz dla dzieci. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia łatwe dobranie wyrobów do potrzeb użytkownika. Sprzedajemy pieluchomajtki przeznaczone na inkontynencję w różnych stopniach — średnim i ciężkim. Mogą być one używane zarówno przez osoby leżące, w tym niepełnosprawne, obłożnie chore, seniorów, jak i osoby mobilne, które poruszają się samodzielnie. Pieluchomajtki są rodzajem wyrobów chłonnych, który wyróżnia się budową analogiczną do pieluch. Zbudowane są z wkładu chłonnego pochłaniającego wilgoć oraz z rzepów, które umieszczone są w górnej części wyrobu i pozwalają na ich zapięcie z jego przodu. Taka budowa powoduje, że zakładanie i zmiana pieluchomajtek następuje łatwo i szybko. Oferowane przez nas pieluchomajtki zapewniają wysoki komfort użytkowania zarówno dla osób doświadczających inkontynencji, jak i dla ich opiekunów. Wyroby chłonne jak pieluchomajtki pozwalają na uzyskanie odpowiedniej szczelności dzięki wkładom chłonnym oraz elastycznym obrzeżom, które przeciwdziałają pojawianiu się wycieków. Rzepy, które stosowane są podczas zakładania pieluchomajtek, mogą być precyzyjnie dopasowane i można zmieniać ich pozycję, gdy będzie taka potrzeba. Wyroby te są również uzupełniane o praktyczne rozwiązania, między innymi o indykatory wilgoci, które pokazują, kiedy konieczne jest dokonanie zmiany pieluchomajtek na nowe. Pieluchomajtki, które oferujemy, wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów poddawanych badaniom dermatologicznym, co przekłada się na ich bezpieczeństwo.

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać przy zakupie pieluch dla dorosłych. Sprawdź poniższe wskazówki! Jak sprawdzić, czy pieluchomajtki mają odpowiedni poziom chłonności? Producenci umieszczają taką informację na opakowaniach swoich produktów. Z reguły jest ona przedstawiona w czytelny sposób, w formie kropelek. Poziom chłonności to ważna, ale nie jedyna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę.

Piluchomajtki. Pieluchomajtki, nietrzymanie moczu – Tena, Seni - Ziko Apteka

Zbudowane Piluchomajtki z wkładu chłonnego pochłaniającego wilgoć oraz z rzepów, Piluchomajtki, które umieszczone są w górnej części wyrobu i pozwalają na ich zapięcie z jego przodu. Strona główna Higiena Nietrzymanie moczu Pieluchy dla dorosłych. Jak zrealizować zlecenie NFZ? Pieluchomajtki i majtki Piluchomajtki - czym się różnią? Gdzie wpisać numer zlecania? Najczęściej wybierane marki w kategorii: Pieluchy dla dorosłych. Seni Active Plus Majtki chłonne Medium M wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony do stosowania w ciężkiej inkontynencji moczowej dla osób prowadzących aktywny tryb życia, Piluchomajtki. Super Seni Plus pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Dzięki temu możesz wybrać ten, Piluchomajtki, Piluchomajtki najlepiej spełnia Twoje potrzeby — bez obaw, że kupowanie wyrobów chłonnych zrujnuje budżet domowy. Pieluchomajtki wybierane są w przypadku poważniejszych problemów z nietrzymaniem moczu. Zapisz się do Newslettera. Regulamin świadczenia usługi dostępny pampers reset canon 4950 tutaj. Porady Piluchomajtki czacie z Farmaceutą. Dostępne warianty uwzględniają bardzo małe rozmiary, Piluchomajtki, średnie rozmiary i bardzo duże rozmiary.

Seni Active Normal Majtki chłonne Medium M wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony Piluchomajtki stosowania w inkontynencji moczowej dla osób prowadzących aktywny tryb życia, Piluchomajtki.

  • Poziom chłonności Piluchomajtki do stopnia nietrzymania moczu Jak sprawdzić, czy pieluchomajtki mają odpowiedni poziom chłonności?
  • Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, Piluchomajtki dni w tygodniu, bezpłatnie.
  • Dedykowane osobą aktywnym ruchowo.
  • Dodatkowe falbanki zapobiegają wyciekowi moczu.
  • Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.

Szanowny Kliencie , z uwagi na znaczny wzrost zainteresowania ofertą apteki internetowej, spowodowany okolicznościami niezależnymi od podmiotu prowadzącego aptekę informujemy, że czas realizacji zamówień może ulec wydłużeniu. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w możliwie jak najkrótszym czasie. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość dla zespołu e-ZikoApteka. Nietrzymanie moczu to powszechne określenie inkontynencji moczowej. Jest to niekontrolowany wypływ moczu. Jest on związany z osłabieniem mięśni dna miednicy. Objaw ten często pojawia się u osób starszych, zmagających się z otyłością, a także u kobiet po porodzie lub menopauzie oraz mężczyzn z przerostem gruczołu krokowego. Brak kontroli nad zwieraczami może wynikać również z różnego rodzaju chorób. Problemy pojawiają się na skutek uszkodzenia układu nerwowego, ale też układu moczowego. Występują również u osób, które przyjmują leki moczopędne. Problem nietrzymania moczu dla wielu osób jest wstydliwy. Przyczynia się do obniżenia komfortu życia, a także jest przyczyną wycofania z życia społecznego i codziennych aktywności. Rozwiązaniem przykrego problemu są pieluchomajtki, majtki chłonne i pieluchy dla dorosłych. Zabezpieczają one przed wypływającym moczem i przykrym zapachem, a tym samym niwelują uczucie dyskomfortu. Są przy tym bardzo dyskretne i całkowicie niewidoczne dla osób postronnych. Pieluchomajtki różnią się przede wszystkim stopniem chłonności. Dzięki temu odpowiedni produkt dla siebie znajdą zarówno osoby w lekkim, umiarkowanym, jak i ciężkim nietrzymaniu moczu.

Wyrób Piluchomajtki. Sortowanie Sortuj według:. Super Seni Plus, Piluchomajtki dla Piluchomajtki, rozmiar XL, 30 szt. Majtki chłonne nieprzemakalne dla dorosłych są bardziej zbliżone do tradycyjnej bielizny. Seni Optima QuatroPiluchomajtki, który ułatwia dopasowanie ich do ciała, zwiększa wygodę oraz ułatwia regularną zmianę pieluchy; Innowacyjne rozwiązania zapewniające maksymalną ochronę przed wilgocią, przeciekaniem i przykrym zapachem Wybierając pieluchomajtki, zwróć uwagę również na materiał, z którego są wykonane oraz innowacyjne rozwiązania zapewniające jeszcze większy komfort. Chusteczki i akcesoria Kosmetyki. Seni Super Quatro Pieluchomajtki dla dorosłych Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony dla osób z bardzo ciężką inkontynencją. View products Pieluchomajtki są rodzajem wyrobów chłonnych, który wyróżnia się budową analogiczną do pieluch.

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Piluchomajtki

Rodzaje pieluchomajtek dla dorosłych

Wśród nich dostępne są pieluchy o różnych poziomach chłonności Piluchomajtki rozmiarach, na rzepy lub z pasem biodrowym. Seni Active Classic, majtki chłonne, large, 30 szt. Tak, wybrane podpaski, wkładki, majtki chłonne podkłady, pieluchomajtki wkłady anatomiczne można zrealizować na jednym zleceniu. Dostępność: Wysyłka w 72h. W naszej ofercie dostępne są:. Zestawy pieluchomajtek Seni, Piluchomajtki. Super Seni Quatro, Piluchomajtki, pieluchomajtki dla dorosłych, rozmiar M, Piluchomajtki, 10 szt. Pieluchomajtki dla dorosłych podlegają refundacji NFZ. W eZiko oferujemy nie tylko pieluchomajtki dla dorosłych. Z reguły jest ona przedstawiona w czytelny sposób, w formie kropelek. Seni Active Plus Majtki chłonne Large L wyrób medyczny jednorazowego użytku przeznaczony do stosowania w ciężkiej inkontynencji moczowej dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Z kolei zbyt małe pieluchomajtki niosą za sobą ryzyko podrażnień skóry, które również Piluchomajtki negatywny wpływ na komfort Piluchomajtki są dodatkowym problemem. Piluchomajtki urologiczne przypominają podpaski. Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz porady farmaceuty. Google You Tube polityka prywatności.

Dowiedz się więcej w artykule. Seni Super Piluchomajtki, pieluchomajtki dla dorosłych, rozmiar L, Piluchomajtki, 10 szt. Szczegółowe informacje w Regulaminie. Majtki chłonne nieprzemakalne dla dorosłych są bardziej zbliżone do tradycyjnej bielizny. Pampersy i majtki chłonne dla dorosłych występują w wielu rozmiarach i są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i Piluchomajtki. Seni Active Normal, Piluchomajtki, majtki chłonne, rozmiar M, 30 szt.

Leki bez recepty, Piluchomajtki, suplementy. Seni Active Classic, majtki chłonne, large, Piluchomajtki, 30 szt. Wyrób niemedyczny. Szybka Piluchomajtki. Usługę zdalnej konsultacji z lekarzem świadczy Telemedi. Szeroki wybór rozmiarów umożliwia Piluchomajtki dobranie wyrobów do potrzeb użytkownika. Porady farmaceuty Nowości z zakresu zdrowia Strefa okazji. Seni Optima Quatroktóry ułatwia dopasowanie ich do ciała, zwiększa wygodę Piluchomajtki ułatwia regularną zmianę pharmaceris h szampon skład Innowacyjne rozwiązania zapewniające Piluchomajtki ochronę przed wilgocią, przeciekaniem i przykrym zapachem Wybierając pieluchomajtki, zwróć uwagę również na materiał, Piluchomajtki, z którego są wykonane oraz innowacyjne rozwiązania zapewniające jeszcze większy komfort, Piluchomajtki. Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie. Zapisz się do Newslettera Zapisz się. Przy dobrym dopasowaniu jest mała możliwość przeciekania czy dyskomfortu. Nasz sklep internetowy Ortomedico oferuje pieluchomajtki z refundacją NFZ, dzięki czemu można kupić je u nas w niskiej cenie i z szybką dostawą pod wskazany adres bez żadnych dodatkowych wydatków. Asortyment można Piluchomajtki jednak nie na każdym produkcie przysługuje taka sama refundacja. Nietrzymanie moczu Majtki chłonne Pieluchomajtki na rzepy Wkładki urologiczne Pieluchy anatomiczne Podkłady chłonne Cewniki i worki. Sprawdź poniższe wskazówki!