Puzzlika

Puzzlika produkowane są przez Levenya od roku w urokliwej wiosce w Karpatach, najczystszym regionie Ukrainy. W tej wyjątkowej lokalizacji produkowane są wysokiej jakości zabawki dla dzieci. Produkując wysokiej jakości zabawki od roku firmie udało się zdobyć zaufanie konsumentów nie tylko na terytorium Ukrainy, ale także za granicą. Trzymając w ręku zabawki tego producenta z łatwością dostrzeżemy wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. Zachwycać może zarówno wygląd, jak i estetyka wykonania zabawek. Układanie puzzli to gra logiczna, w której dziecko musi zbudować łańcuch różnych elementów, łącząc je ze sobą. Układanie puzzli przez dziecko przyczynia się do rozwoju wyobraźni u naszego malucha. Puzzlika oferuję zarówno puzzle tradycyjne jak i magnetyczne, które dziecko może układać na eleganckim i stylowym metalowym opakowaniu. Lista produktów marki Puzzlika. Puzzle dwuelementowe Safari - Puzzlika Puzzle. Cena 33,00 zł. Zobacz produkt. Puzzle dwuelementowe Dinozaury - Puzzlika Puzzle. Cena 28,00 zł. Puzzle dwuelementowe Na Farmie - Puzzlika Puzzle.

Puzzlika

Puzzlika

Puzzlika

Puzzlika

Zestaw składa się z 20 elementów: 10 par zwierzątek i liczby odzwierciedlające ich ilość. Łącząc w pary zwierzątko i ulubiony przysmak dziecko nie tylko uczy się dopasowywać kształty, ale jednocześnie poznaje otaczający go świat. To doskonała zabawa oraz ćwiczenie pamięci i koncentracji. Dodane do porównania. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. W promocji. Dodaj do listy zakupowej.

Puzzlika. Puzzlika, Puzzle Duo połącz w pary - Nauka liczenia

Bezpieczne zakupy. Dodane do porównania. Cena 32,00 zł, Puzzlika. Puzzle dwuelementowe Safari - Puzzlika Puzzle. Pokaż więcej Twoja Puzzlika. Łącząc w pary zwierzątko i ulubiony przysmak dziecko nie tylko uczy się dopasowywać kształty, Puzzlika, ale jednocześnie poznaje otaczający go świat. Porównaj produkty 0 Usuń produkty. Cena 33,00 zł. W tej wyjątkowej lokalizacji produkowane są wysokiej jakości zabawki dla dzieci.

Lista produktów marki Puzzlika.

  • Układanie puzzli przez dziecko przyczynia się do rozwoju wyobraźni u naszego malucha.
  • Puzzlika Puzzlika zarówno puzzle tradycyjne jak i magnetyczne, Puzzlika, które dziecko może układać na eleganckim i stylowym metalowym opakowaniu.
  • Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, Puzzlika pytania i odpowiedzi publikując dla innych.

.

W tej wyjątkowej Puzzlika produkowane są wysokiej jakości zabawki dla dzieci. Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel, Puzzlika. Powiadom o dostępności. PayPo opłaci twój rachunek w sklepie. Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Puzzlika

Puzzlika

Puzzlika

Puzzlika

Puzzlika

Filtruj według

Cena 39,00 Puzzlika. Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Możesz kupić za pkt. Powyższe dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam, Puzzlika. Układanie puzzli Puzzlika dziecko przyczynia się do rozwoju wyobraźni u naszego malucha. Produkując wysokiej jakości zabawki od roku firmie udało się zdobyć zaufanie konsumentów nie tylko na terytorium Ukrainy, ale także za granicą, Puzzlika. Cena katalogowa:. Puzzle dwuelementowe Dinozaury - Puzzlika Puzzle. Puzzle dwuelementowe Na Farmie - Puzzlika Puzzlika. Twój email. Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępności tego produktu. Po zakupie otrzymasz 0.

Układanie puzzli przez dziecko przyczynia się do rozwoju wyobraźni u naszego malucha. W ciągu 30 dni od zakupu Puzzlika PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Cena katalogowa:. Zobacz produkty 7. Lista produktów marki Puzzlika. Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij Puzzlika swoje pytanie odnośnie tego produktu. Dodaj własne zdjęcie produktu:, Puzzlika.

Masz Puzzlika Rozmiar uniwersalny. Cena 39,00 zł. Produkując wysokiej jakości zabawki od roku firmie udało się zdobyć zaufanie konsumentów nie tylko na terytorium Ukrainy, Puzzlika, ale także za granicą. Zadaj pytanie. Skontaktuj się z obsługą sklepuaby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki. Cena 32,00 zł, Puzzlika. Puzzlika zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo. Możesz kupić za pkt. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia. Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie Puzzlika tego produktu. W promocji, Puzzlika. Układanie puzzli to gra logiczna, w której dziecko musi zbudować łańcuch różnych elementów, łącząc je ze sobą. Dodaj własne zdjęcie produktu:. Dodaj do listy zakupowej. Cena katalogowa:.

Puzzlika