sora szampon

Sprawdź lokalizację. Substancje pomocnicze: sodu siarczan laurylowy oksyetylenowany, betaina kokamidopropylowa, dietanoloamid kwasów tłuszczowych oleju kokosowego, alkohol izopropylowy, glikol propylenowy, diazolidynomocznik, metylu parahydroksybenzoesan E , propylu parahydroksybenzoesan E , kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glikolu etylenowego distearynian, monoetanoloamid kwasów tluszczowych oleju kokosowego, alkohol laurylowy oksyetylenowany 10, olej rycynowy uwodorniony, alkohol laurylowy oksyetylenowany 2, kompozycja zapachowa, woda oczyszczona. Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano to w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Lek zawiera glikol propylenowy - może podrażniać skórę. Lek zawiera pochodne parahydroksybenzoesanu - mogą powodować reakcje alergiczne możliwe reakcje późnego typu. Lek wyłącznie do stosowania zewnętrznego, stosować wyłącznie na włosy głowy. Nie stosować na brwi, rzęsy oraz we wszawicy łonowej. Nie stosować u osób z objawami nadwrażliwości. Lek może powodować podrażnienie oczu i błon śluzowych. U osób często stosujących lek, zaleca się stosowanie rękawic ochronnych. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, w temperaturze 25 o C. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekarz, które pacjent planuje przyjmować, w tym również o tych, które wydawane są bez recepty. W przypadku kobiet w ciąży lub karmiących piersią przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne.

sora szampon

sora szampon

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Musisz mieć uruchomioną obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z tej witryny. Masz wybrany punkt apteczny jako miejsce zakupu. Produkt dostępny jest wyłącznie w aptekach. Podana cena jest ceną maksymalną. Dowiedz się więcej. Podana cena jest ceną maksymalną Dowiedz się więcej.

Sora szampon. Sora forte szampon leczniczy przeciw wszawicy 50 ml - cena - Apteka Internetowa Tanie-Leczenie

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci, sora szampon, w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnej, szczelnie zamkniętej tubie. Wybarwianie osadu, sora szampon. Witamina B complex. Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć sora szampon tym lekarzowi lub farmaceucie, lub pielęgniarce. Stosowanie - Sora forte szampon leczniczy przeciw wszawicy 50 ml Podanie na skórę Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Dzięki zawartości permetryny ma działanie przeciwpasożytnicze i pomaga szybko pozbyć się wszy oraz zabija gnidy. Szampon może być stosowany u dorosłych i dzieci w wieku powyżej 3 lat. Do rąk i paznokci Do rąk i paznokci. Wszystkie Świece zapachowe. Choroby oczu.

Wszystkie Bezmleczne.

  • U osób często stosujących lek, zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.
  • Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie, lub pielęgniarce.
  • Wszystkie Akcesoria do mycia zębów.
  • Testy owulacyjne.

Szampon Sora Forte to lek o potwierdzonej skuteczności w zwalczaniu wszawicy głowowej. Może być bezpiecznie stosowany u dzieci od 3 roku życia oraz dorosłych. Dzięki zawartości permetryny ma działanie przeciwpasożytnicze i pomaga szybko pozbyć się wszy oraz zabija gnidy. Szampon leczniczy Sora Forte warto także stosować profilaktycznie w przypadku, gdy istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z osobami zakażonymi. Szczególnie polecany jest dla dzieci chodzących do przedszkola i szkoły, jeśli w placówkach stwierdzono wszawicę głowową. Także dorośli przebywający w dużych skupiskach ludzi, gdzie wzrasta ryzyko zakażenia pasożytami, mogą sięgnąć po Sora Forte zapobiegawczo. Szampon ma postać żelu o przyjemnym zapachu. Zawiera specjalnie dobrane składniki, które dokładnie myją i pielęgnują włosy. Pomimo delikatnego działania, szampon Sora Forte może wywoływać podrażnienia błon śluzowych i oczu, dlatego trzeba zachować ostrożność podczas jego stosowania. W przypadku częstego mycia głowy warto używać rękawic ochronnych. Sora Forte jest preparatem leczniczym, dlatego należy aplikować go zgodnie ze sposobem opisanym w ulotce lub według wskazań lekarza. Produkt dostępny. Szacowany czas wysyłki: 24h. Ten lek wysyłamy wyłącznie kurierem Poltraf i Pocztex na terenie Polski. Dodaj swoją opinię.

Równolegle z wykonywanymi zabiegami należy podjąć działania w celu usunięcia sora szampon z odzieży i otoczenia, sora szampon. Wszystkie Magnez dla dzieci. Patyczki higieniczne dla dzieci. Consolida regalis to roślina przypisana do rodziny jaskrowatych. Dobry nastrój. Wszystkie Tran i kwasy omega. Układ pokarmowy Układ pokarmowy. Przekąski dla dzieci. Aparaty do masażu.

sora szampon

sora szampon

sora szampon

Klienci, którzy kupili Sora forte szampon leczniczy przeciw wszawicy 50 ml, kupili także:

Spis treści Szampon przeciw wszawicy Sora forte - właściwości Wskazania do zastosowania szamponu Sora forte Skład szamponu przeciw wszom Sora sora szampon Jak stosować szampon na wszy Sora forte Kiedy nie stosować szamponu Sora forte Ważne przed zastosowaniem. Nie stosować na brwi, rzęsy oraz we wszawicy łonowej. Czy wiesz, w jaki sposób działać, by gdy problem dotknie także Ciebie? Hot Jar polityka prywatności. Maski do włosów. Przechowywać w oryginalnej, szczelnie pieluchy flanelowe fioletowe tubie. Do włosów Do włosów. Przeciwwskazaniem do stosowania szamponu leczniczego Sora Forte jest nadwrażliwość na permetrynę oraz inne pyretroidy i pyretryny, poza tym z sora szampon nie powinny korzystać osoby z nadwrażliwością na składniki pomocnicze produktu. Witamina B2. Wszystkie Produkty do prania, sora szampon. Paski i plastry oczyszczające. Po upływie 10 dni, kurację należy powtórzyć. Skład Substancją czynną jest: permetryna. Szczoteczki międzyzębowe i wykałaczki, sora szampon.

Mimo że zaliczana jest do trujących, to w odpowiednich dawkach sora szampon ją stosować pod kontrolą lekarza. Nietrzymanie moczu. Wszystkie Soczewki kontaktowe Soczewki kontaktowe. Nadmierna potliwość. Powtórz hasło. Dla niej. Wszawica głowowa u osób dorosłych oraz u dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Mycie i masaż. Krążenie mózgowe. Choroby skóry Redakcja Apteline. Bez tych plików cookies Portal może nie działać prawidłowo. Testy diagnostyczne Testy diagnostyczne. Jak każdy lek, lek sora szampon może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Mydła w kostce dla dzieci. Pielęgnacja włosów Pielęgnacja włosów. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, wpisz swój adres e-mail i kliknij "Zapisz się". Podkłady z SPF. Kosmetyki dla dzieci Kosmetyki dla dzieci. Przed użyciem szamponu, kilkakrotnie wstrząsnąć opakowaniem. Wszystkie Grzebienie i szczotki, sora szampon. Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn Sora Forte, szampon leczniczny, 50 ml nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn, sora szampon. Wszystkie Uspokojenie, wyciszenie. Lek zawiera metylu parahydroksybenzoesan i propylu parahydroksybenzoesan, które mogą powodować reakcje alergiczne możliwe reakcje typu późnego.

sora szampon

sora szampon