Zazu Liz

Mięciutka przytulanka usypianka z bijącym sercem, która uspokaja i usypia Twojego noworodka poprzez imitowanie dźwięku bicia serca matki. Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą. Należy zwrócić uwagę, aby pokrywa baterii została pewnie i właściwie zamknięta. Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia! Strona główna Dziecko, mama Dziecko Pokój dziecięcy Szumiące maskotki. Opis produktu. Do zasilenia modułu potrzebne są baterie 2xAA. Główne funkcje modułu: Posiada 6 różnych melodii: bicie serca, szumienie wodospadu, 4 melodyjki kołysanki. Włącza się na dźwięki z otoczenia np. Wyłącza się automatycznie po 10 minutach. Poziom głośności jest regulowany. Nr produktu: Materiał i pielęgnacja. Przedział wiekowy.

Urocze przytulanki wykonane z mięciutkiego pluszu uspokajają maluszka, gdy zaczyna płakać i pomagają przyzwyczaić się do życia poza łonem. Po 10 minutach odtwarzania dźwięk wyłącza się automatycznie. Oprócz symulacji bicia serca do wyboru są inne dźwięki. Na przykład dźwięk wodospadu. Objętość przytulanki można dowolnie regulować. Zamówienia dostarczamy tylko na terenie Polski.

Zazu Liz. Zazu LIZ Szumiąca Przytulanka Owieczka www.gamoh.info

Włącza się na dźwięk z otoczenia np. Pokój w zwierzątka. Marketing Zazu Liz tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe. Cena regularna: ,00 zł. Łóżka Starszaka. Czas trwania. Lampki nocne. Pokój dla nastolatka. Dbamy o Twoją prywatność Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Kolekcja Babydreams, Zazu Liz. Minko komody. Good Night. Te pliki są niezbędne do Zazu Liz naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć. Narzuty i pledy. Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep.

Cotton balls.

  • Funkcjonalne Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej innych niż niezbędne do jej działania.
  • Połknięcie baterii może być niebezpieczne dla życia!
  • Do tego polecamy również:.
  • Wymiana baterii powinna być przeprowadzona wyłącznie przez osobę dorosłą.
  • Szczegóły produktu: Wymiary: 36 x 19 x 13 cm Przytulanki symulują bicie serca mamy, Zazu Liz, dzięki czemu działają uspokajająco na noworodki Do wyboru jest sześć różnych Zazu Liz bicie serca, szum wodospadu i cztery delikatne melodie Dźwięki są aktywowane po prostu przez potrząsanie Po 10 minutach dźwięki same się wyłączają Dzięki zintegrowanemu czujnikowi hałasu dźwięk włącza się automatycznie, gdy tylko dziecko zaczyna płakać Głośność można regulować indywidualnie Istnieją trzy różne modele: Dex piesZazu Liz, Liz jagnięcina i Don osioł Zasilanie bateryjne 3 baterie AAA 1,5 V brak w zestawie Wskazówki pielęgnacyjne: można prać w temperaturze 30°C Uwaga!

Szumiąca przytulanka z bijącym serduszkiem została wyposażona w moduł dźwiękowy. Szumiąca przytulanka to najlepszy przyjaciel Maluszka, który emituje kilka kojących dźwięków: bicie serca, biały szum i 4 kołysanki. Dzięki funkcji Baby Sensor szumiąca przytulanka włącza się na dźwięk otoczenia, np. Szumiąca przytulanka wyłącza się automatycznie po 10 minutach i posiada regulowany poziom głośności. Uroczy króliczek ukołysze i pomoże maluszkowi zasnąć. Szumiąca przytulanka będzie niezastąpionym przyjacielem w domu i w podróży. Szumiąca przytulanka - cechy:. Marka Zazu powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, to młodzi ojcowie 3 dzieci. Swoje doświadczenie opiekuńcze, wykorzystali do rozwiązywania bieżących problemów rodziców. Wiedzą oni jak ważny jest sen dla Maluszka i z jakimi przeciwnościami borykają się rodzice. Dlatego też, szumiąca przytulanka i trener snu dla dziecka to idealny produkt dla dzieci, mających problem ze snem. Kojące i relaksujące dźwięki m. Nynke i Sven łącząc siły w roku rozpoczęli innowacyjną produkcję, stawiając na praktyczne rozwiązania i niespotykane dotychczas uspokajające zabawki dla dzieci. Niezwykła innowacją w usypianiu Maluszków jest projektor gwiazd lub lampka projektor. Dzięki pięknej iluminacji świateł, która zwraca uwagę Maluszka i przygotowuje do głębokiego snu i spokojnej nocy. Narodziny dziecka i jego wychowanie, to wyjątkowy czas dla każdego z nas. Wspaniale jest obserwować rosnące Maleństwo i pomagać mu w poznawaniu świata. Szumiąca przytulanka i lampka nocna dla dzieci to ogromny rozwój intelektualny Maluszka. Maluszki potrzebują czasu, aby nauczyć się wszystkich dorosłych rzeczy.

Nakładki do przewijania. Zobacz Koszyk. Szumisie, Szumiś Franek, maskotka z mechanizmem szumiącym, beżowa. Analityczne dostawcy oprogramowania Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach Zazu Liz działa nasz sklep. Baseny z kulkami. Wymiary: wysokość 32 cm, szerokość 15 cm, długość 15 cm. Cena: ,00 zł Materiał i pielęgnacja, Zazu Liz. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji, wybierając opcję "Dostosuj zgody".

Opis produktu

Sun natural. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper. Dbamy o Twoją prywatność Pliki Zazu Liz i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Liczba stron, Zazu Liz. Liczba klocków. Liczba sztuk w opakowaniu, Zazu Liz. Funkcjonalne Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej innych niż niezbędne do jej działania. Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników. Namioty tipi. Najlepsze ceny Oferujemy tylko nowe produkty w najlepszych cenach.

Czym jest Zazu Liz To również może Ci się spodobać. Te produkty również zostały zakupione. Minko biurka i kontenerki.

Kołyski i Dostawki. Liczba puzzli. Dlatego też, szumiąca przytulanka i trener snu dla dziecka to idealny produkt dla dzieci, mających problem ze snem, Zazu Liz. Opinie pochodzą również od naszych zagranicznych Klientów. Marketing Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe. Dubbing polski, Zazu Liz. Celem zbierania tych Zazu Liz jest dokonywanie analiz, które przyczynią się do rozwoju oprogramowania. Zaakceptuj tylko niezbędne Dostosuj zgody Zaakceptuj wszystkie. Gryzaki i akcesoria pielęgnacyjne. Dostawy realizujemy tylko Zazu Liz terenie Polski. Długość wkładki cm. Pokój dla dziewczynki Analityczne dostawcy oprogramowania. Obrazy i plakaty w ramkach. Naklejki na podłogę. Nasze Projekty. Maty i Gniazdka. Zazu Liz, Przytulanka usypianka neril szampon ceneo bijącym sercem. Strona główna Dziecko, mama Dziecko Pokój dziecięcy Szumiące maskotki.